Używane kotły wodne CO i nagrzewnice powietrza

Jeżeli chcesz posiadać własne kotły wodne CO lub nagrzewnice do suszarni, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wiemy, że zakup nowych urządzeń może przekraczać założony na ten cel budżet, dlatego naszym klientom oferujemy tańszą alternatywę. Jesteśmy nie tylko producentem kotłów parowych, ale także pośredniczymy i sprzedajemy używane nagrzewnice powietrza i kotły na pellet.

Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę urządzeń używanych, do których przygotowujemy fachową ekspertyzę.  Szczegółowych informacji na ich temat udzielają handlowcy firmy GIZEX — zapraszamy do kontaktu!

 

 
AKTUALNIE W OFERCIE:SPRZEDANE

Generator powietrza: BIO-PAL AIR 1100

Moc: 1 MW

Rok produkcji: 2008

Opis: generator gorącego powietrza opalany słomą, sianem, drewnem kawałkowym, korzeniami drzew.
         Przeznaczony do współpracy ze wszystkimi rodzajami suszarni dostępnymi na rynku polskim.

   kocioł, kotły na biomasę, kotły na słomę, piec na baloty, piec na słomę, piec do suszarni, suszarnia, suszarnie do zbóż, nagrzewnice powietrza, generatory gorącego powietrza, generator na ekogroszek, kotły na ekogroszek, kotły podajnikowe, kotły miałowe  kocioł, kotły na biomasę, kotły na słomę, piec na baloty, piec na słomę, piec do suszarni, suszarnia, suszarnie do zbóż, nagrzewnice powietrza, generatory gorącego powietrza, generator na ekogroszek, kotły na ekogroszek, kotły podajnikowe, kotły miałowe