Producent kotłów na biomasę — Gizex

Od ponad 20 lat działamy jako producent pieców na słomę, dostarczając tym samym rozwiązania ekologiczne, przyjazne dla środowiska i użytkowników.

Jako pierwsi wprowadziliśmy do oferty kotły biomasowe do spalania słomy, siana, drewna i pelletu oraz w dużym stopniu przyczyniliśmy się do opracowania metodyki badań tych urządzeń. Lata prac badawczych i zdobywania wiedzy pozwoliły nam uzyskać bogate doświadczenie w zakresie wykorzystania nietypowej biomasy do celów grzewczych.

Współpracujemy z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi, wymieniając się doświadczeniem i wiedzą. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierską.

Szczególnie duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Możemy zagwarantować, że proponowane przez nas kotły i nagrzewnice gorącego powietrza są zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne – dające klientowi wymierne korzyści finansowe.

 

Oferta — piece na biomasę, miał i węgiel

Nasze piece na biomasę cieszą się dużą popularnością zarówno wśród rolników indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw rolnych.

Do najpopularniejszych urządzeń dostępnych w naszej ofercie zaliczyć można:

  • kotły na słomę
  • kotły na siano
  • kotły na drewno
  • kotły na pellet.

 

Posiadamy również szerokie doświadczenie w zakresie kotłów na miał, ekogroszek i węgiel. Produkowane przez nas piece miałowe czy węglowe stosować można zarówno do ogrzewania domków jednorodzinnych jak i dużych obiektów (bloki, szkoły itp.).

 

Suszarnie kontenerowe do drewna, ziół i nagrzewnice powietrza — producent

Stawiamy także:

  • mobilne kotłownie kontenerowe doskonałe do montażu tymczasowego w miejscu budowy, remontu czy innej inwestycji.
  • nagrzewnice do suszarni – zarówno istniejących jak i nowo budowanych.

Wykonujemy inwestycje na terenie całego kraju i Europy, a ze zrealizowanych zadań posiadamy referencje.

Zapraszamy do nawiązania współpracy.