O firmie

 

Na rynku ciepłowniczym działamy nieprzerwanie od 1990 roku.
Jako pierwsi wprowadziliśmy do oferty kotły przeznaczone do spalania biomasy (kotły na słomę, siano, drewno, pellet) i w dużym stopniu przyczyniliśmy się do opracowania metodyki badań tych urządzeń. Lata prac badawczych i zdobywania wiedzy pozwoliły nam uzyskać bogate doświadczenie w zakresie wykorzystania nietypowej biomasy do celów grzewczych. Nasze piece na słomę cieszą się dużą popularnością zarówno wśród rolników indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw rolnych.
Posiadamy również szerokie doświadczenie w zakresie kotłów na miał, ekogroszek i węgiel. Produkowane przez nas piece miałowe czy węglowe stosować można zarówno do ogrzewania domków jednorodzinnych jak i dużych obiektów (bloki, szkoły itp.).

 

Współpracujemy z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi, wymieniając się doświadczeniem i wiedzą. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierską.

 

Szczególnie duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Możemy zagwarantować, że proponowane przez nas kotły i nagrzewnice gorącego powietrza są zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne – dające klientowi wymierne korzyści finansowe.

 

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń opalanych biomasą (piece na słomę, siano, drewno, pellet), a także miałem i węglem. Specjalizujemy się również w produkcji nagrzewnic powietrza przeznaczonych do suszarń – zarówno istniejących jak i nowo budowanych. Generatory na słomę istnieją w naszej ofercie już od wielu lat. Obecnie posiadamy również generatory na miał, ekogroszek i pellet (BETA Air).

Wykonujemy inwestycje na terenie całego kraju i Europy, a ze zrealizowanych zadań posiadamy referencje.

 

Działamy w zgodzie z ekologią już od ponad 20 lat.