Gizex — producent kotłów na biomasę 

Od ponad 20 lat działamy jako producent kotłów na biomasę, dostarczając tym samym rozwiązania ekologiczne, przyjazne dla środowiska i użytkowników.

Jako pierwsi wprowadziliśmy do oferty kotły biomasowe do spalania słomy, siana, drewna i pelletu oraz w dużym stopniu przyczyniliśmy się do opracowania metodyki badań tych urządzeń. Lata prac badawczych i zdobywania wiedzy pozwoliły nam uzyskać bogate doświadczenie w zakresie wykorzystania nietypowej biomasy do celów grzewczych.

Jako producent kotłów na biomasę współpracujemy z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi, wymieniając się doświadczeniem i wiedzą. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierską.

Szczególnie duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów i usług. Możemy zagwarantować, że proponowane przez nas kotły i nagrzewnice powietrza są zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne – dają klientowi wymierne korzyści finansowe. Pomożemy dopasować optymalne rozwiązania do Państwa potrzeb i charakteru działalności.

 

Oferta — piece na biomasę, miał i węgiel

Nasze piece na biomasę cieszą się dużą popularnością zarówno wśród rolników indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw rolnych.

Do najpopularniejszych urządzeń dostępnych w ofercie zaliczyć można:

  • kotły na słomę,
  • kotły na siano,
  • kotły na drewno,
  • kotły na pellet.

Jako producent kotłów na biomasę mamy również szerokie doświadczenie w zakresie kotłów na miał, ekogroszek i węgiel. Produkowane przez nas piece miałowe czy węglowe stosować można zarówno do ogrzewania domków jednorodzinnych, jak i dużych obiektów (bloki, szkoły itp.).

Suszarnie kontenerowe do drewna, ziół i nagrzewnice powietrza — producent

Jesteśmy nie tylko producentem kotłów na biomasę. Stawiamy także:

  • mobilne kotłownie kontenerowe doskonałe do montażu tymczasowego w miejscu budowy, remontu czy innej inwestycji.
  • nagrzewnice do suszarni – zarówno istniejących, jak i nowo budowanych.

Wykonujemy inwestycje na terenie całego kraju i Europy, a ze zrealizowanych zadań uzyskaliśmy pozytywne referencje.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z producentem kotłów na biomasę i nagrzewnic.