Nagrzewnice powietrza

Zestawienie

 

 

Typ nagrzewnicy

 

 

nominalne moce w KW

 

 

słoma/siano

 

 

drewno kawałkowe

 

 

zrębki, trociny, biomasa rozdrobniona

 

 

pellet drzewny

 

 

eko-groszek

 

 

miał węglowy

 

inne paliwa
(brykiet , węgiel brunatny itp.)

BIO-PAL AIR MINI 300-500 X X         X
BIO-PAL AIR 750-3000  X  X          X
BIO-PAL AIR HEPTA 1000-3000 X X         X
BETA AIR 300-1000       X X X  
BETA AIR PLUS 2000-4000       X X X  

 

Nasza oferta to urządzenia najwyższej jakości. Są to nagrzewnice powietrza reprezentujące najwyższą klasę urządzeń tego typu. Dlatego doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu suszarni. Wszystko za sprawą tego, że oferowane urządzenia gwarantują efektywność, której trudno szukać gdziekolwiek indziej. Szczególnie jeśli chodzi o efektywność pracy w różnego rodzaju pomieszczeniach. Zarówno w tych o małej, jak i dużej kubaturze.         

Szybkość działania, a także łatwość obsługi to atuty, na które należy zwrócić uwagę. Szczególnie w przypadku oferowanych przez nas nagrzewnic. Dotyczy to również innych urządzeń.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie to gwarancja oszczędności. Wszystkie urządzenia w znacznym stopniu przyczyniają się do uzyskania konkretnych korzyści. Dzięki dużym oszczędnościom inwestycja zwraca się w krótkim czasie. Później można już tylko liczyć, ile zarabiamy na danym rozwiązaniu.

Szeroki wybór naszych produktów pozwala na idealne dopasowanie odpowiednich parametrów do potrzeb oraz oczekiwań. Co ważniejsze, każdy piec do suszarni to produkt, doskonale spełniający postawione przed nim zadanie.      

Oferta naszej firmy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Urządzenie takiej jak BIO-PAL Air MINI podobnie, jak inne w naszej ofercie zostało stworzone specjalnie do wykorzystania w suszarniach. Szczególnie tych o niewielkich rozmiarach. Świetnie sprawdzi się tam, gdzie niezbędne jest wysuszenie ziaren zbóż, ziół, drewna czy kukurydzy. Projektując suszarnię niewielkich rozmiarów warto pochylić się nad tą ofertą.

W ofercie znaleźć można również nagrzewnicę powietrza BIO-PAL AIR. Urządzenie zostało wyposażone w dwie komory spalania. Co ważniejsze, ich wielkość pozwala na załadunek balotów słomy lub kostek typu heston. Warto zwrócić uwagę, że nagrzewnice tego typu opalać można również drewnem kawałkowym, czy karpami drzew. W tym wypadku urządzenie sprawdzi się także w suszarniach ziół, zbóż czy kukurydzy.

Do ciekawszych rozwiązań należy także nagrzewnica BIO-PAL Air HEPTA. Ten model stworzony został do współpracy z suszarniami o dużej wydajności. Urządzenie jest bezwodne. Ma to znaczenie, kiedy instaluje się je poza budynkiem lub wykorzystuje w pracach przerywanych na okres jesieni i zimy. Urządzanie może działać w trybie ciągłym. Dlatego z całą pewnością deklasuje swoich konkurentów. Co ważne, urządzenie wyposażono jedną komorę spalania.

Każde z oferowanych urządzeń opalane jest biopaliwami. Im bardziej zoptymalizowane urządzenie tym więcej możliwości. Jednak podstawą jest oczywiście słoma, która należy do najtańszych biopaliw na rynku. Wykorzystać możemy słomę zbożową, rzepakową lub zwyczajne siano łąkowe. W wielu przypadkach nie ma znaczenia czy dostarczymy je w postaci balotów, czy kostek. Dodatkowa możliwość wykorzystania tradycyjnego drewna znacznie zwiększa użyteczność oferowanych nagrzewnic.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą. Naprawdę warto!