Kotły wodne na słomę, pellet, ekogroszek

 

 

Typ kotła

 

 

nominalne moce w KW

 

 

 słoma/siano

 

 

drewno kawałkowe

 

 

zrębki, trociny, biomasa rozdrobniona

 

 

pellet drzewny

 

 

 eko-groszek

 

 

miał węglowy

 

inne paliwa
(brykiet , węgiel brunatny itp.)

ALFA 100-1000       X X X  
BETA 20-75         X X  
BIO-PAL M 40-3000 X X         X
GK-2-70,
GK-3-95
70-95   X         X
GK-... 95-950   X X X X   X
GK-...M 95-950   X X X X   X
GK-...M-1 140-2000   X X X X   X
KW-GR I 12-75   X       X  
KW-GR II 110-380   X       X  
UKS 12-380   X       X X

 

 

W naszej ofercie odnajdą Państwo najbardziej efektywne kotły wodne C.O. i miałowe. Są to urządzenia, które pozwolą na skuteczne ogrzanie różnego rodzaju pomieszczeń. Dostępne w naszym asortymencie kotły na słomę z powodzeniem mogą być instalowane w obiektach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych, jak również w domach jednorodzinnych. Dostarczenie paliwa dobrego gatunku zagwarantuje ciepło na dłużej, a zakup urządzenia z podajnikiem dodatkowo zautomatyzuje proces rozpalania i podtrzymywana ognia. To sprawia, że nasze kotły na słomę cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców oraz odbiorców prywatnych.

 

Kotły wodne C.O. — rodzaje

W nasze ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów kotłów wodnych C.O. Proponujemy:

  •  kotły na pellet,
  •  kotły na słomę i siano,
  •  piece na drewno kawałkowe, trociny i inną biomasę rozdrobnioną,
  •  piece na ekogroszek i miał węglowy.
  •  kotły na inne paliwo.

W zależności od potrzeb, miejsca i powierzchni grzewczej jako producent kotłów na biomasę podpowiadamy wybór najlepszego urządzenia. Piece na słomę, biomasę lub ekogroszek różnią się między sobą mocą oraz przeznaczeniem. Nasze kotły na słomę czy paliwo wyróżniają się solidną budową oraz mechanizmami, które ułatwiają ich efektywne użytkowanie. Dużą popularnością cieszą się kotły na ekogroszek.

 

Sprzedaż nowoczesnych kotłów na słomę

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie najwyższej klasy kotły na słomę i inne urządzenia, z których każdy klient będzie w pełni zadowolony. Wyselekcjonowany asortyment, na który składają się kotły wodne C.O. parowe i tradycyjne, to nasza odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających inwestorów. 

Nasze kotły na słomę, podobnie jak inne piece, są wyposażone w odpowiednie sterowniki, które umożliwiają wygodne kontrolowanie pracy systemu grzewczego oraz regulację temperatury.

GIZEX 
Korzkwy 30 B
63-300 Pleszew