Kotły wodne CO na słomę, pellet, ekogroszek

 

 

Typ kotła

 

 

nominalne moce w KW

 

 

 słoma/siano

 

 

drewno kawałkowe

 

 

zrębki, trociny, biomasa rozdrobniona

 

 

pellet drzewny

 

 

 eko-groszek

 

 

miał węglowy

 

inne paliwa
(brykiet , węgiel brunatny itp.)

ALFA 100-1000       X X X  
BETA 20-75         X X  
BIO-PAL M 40-3000 X X         X
GK-2-70,
GK-3-95
70-95   X         X
GK-... 95-950   X X X X   X
GK-...M 95-950   X X X X   X
GK-...M-1 140-2000   X X X X   X
KW-GR I 12-75   X       X  
KW-GR II 110-380   X       X  
UKS 12-380   X       X X

 

 

W naszej ofercie znajdują się kotły wodne CO o najwyższej efektywności. To urządzenia, które skutecznie ogrzeją zarówno domy mieszkalne, gospodarstwa rolne, jak i duże przedsiębiorstwa. Jesteśmy producentem kotłów wodnych o zróżnicowanych mocach, więc znalezienie w naszym katalogu odpowiedniego urządzenia nie jest problemem. Natomiast gdy nie można umieścić urządzeń do wytwarzania ciepła wewnątrz budynku, proponujemy instalację kotłowni kontenerowych na zewnątrz.

Nasi specjaliści pomagają dobrać moc kotła wodnego CO do wielkości pomieszczeń i budynków. Analizujemy wszystkie parametry – powierzchnię, wysokość, grubość ścian. Czasami ważne jest, aby dostosować wielkości urządzenia do ilości biomasy, którą dysponuje klient. Natomiast kontrahenci, którzy do ogrzewania wykorzystują odpady, często wybierają kotły wodne CO, które oprócz trocin czy zrębków drewna mogą spalać także brykiet, pellet, albo ekogroszek i miał węglowy.

 

Producent kotłów wodnych – rodzaje urządzeń

Jako doświadczony producent kotłów wodnych wiemy, że nasze urządzenia muszą być dostosowane do spalania różnych rodzajów biomasy. W nasze ofercie znajduje się więc kilka typów kotłów wodnych CO. Proponujemy:

  •  kotły na pellet,
  •  kotły na słomę i siano,
  •  piece na drewno kawałkowe, trociny i inną biomasę rozdrobnioną,
  •  piece na ekogroszek i miał węglowy.
  •  kotły na inne paliwo.

Nasze kotły wodne CO wyróżniają się solidną budową oraz mechanizmami, które ułatwiają ich efektywne użytkowanie. Proces pakowania biomasy do komór spalających może być w pełni zautomatyzowany. Nasze kotły na słomę i inne paliwa są wyposażone w nowoczesne sterowniki, które w pełni kontrolują pracę systemu grzewczego oraz regulację temperatury. Dzięki temu praca urządzeń jak efektywna, a energia zmagazynowana w biomasie jest wykorzystywana w maksymalnym stopniu.

GIZEX 
Korzkwy 30 B
63-300 Pleszew