Ekologiczne systemy grzewcze, czyli jakie?

 systemy grzewcze

Obecne trendy ekologiczne inspirują nas do zmiany dotychczasowych zachowań w różnych dziedzinach naszego życia. Poprzez wprowadzenie niewielkich zmian, można znacznie ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dotyczy to również rozwiązań stosowanych w naszych domach.

Czytaj więcej: Ekologiczne systemy grzewcze, czyli jakie?

Blog firmy Gizex

 Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu.

Czytaj więcej: Blog firmy Gizex

Gazele biznesu 2015

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że po raz kolejny firma GIZEX została wyróżniona prestiżowym tytułem Gazele Biznesu.

Wręczenie Gazel odbyło się 11 lutego w Poznaniu.

Nominacja do tego prestiżowego tytułu jest dla nas nagrodą za wysiłek włożony w rozwój firmy i obsługę naszych klientów.

Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Współpracownikom, Kontrahentom oraz Klientom. Gazele Biznesu to nasz wspólny sukces!

kocioł, kotły na biomasę, kotły na słomę, piec na baloty, piec na słomę, piec do suszarni, suszarnia, suszarnie do zbóż, nagrzewnice powietrza, generatory gorącego powietrza, generator na ekogroszek, kotły na ekogroszek, kotły podajnikowe, kotły miałowe kocioł, kotły na biomasę, kotły na słomę, piec na baloty, piec na słomę, piec do suszarni, suszarnia, suszarnie do zbóż, nagrzewnice powietrza, generatory gorącego powietrza, generator na ekogroszek, kotły na ekogroszek, kotły podajnikowe, kotły miałowe


Zarząd i Pracownicy
PHPU GIZEX Sp. z o.o.

Powrót do aktualności...